قائم صنعت سپاهان

سقف متحرک استخری

سقف متحرک استخر

یکی از مهم ترین مدل  های سقف متحرک ، سقف متحرک استخر است که مزایای بسیاری دارد که در ادامه آشنا میشویم

معایب استخر های رو باز (سقف باز)

امروزه استخر هایی با سقف باز زیاد به چشم میخورند و مورد استفاده قرار میگیرند اما در کناره تمام مزیت ها مشکلاتی را هم دارند که همه این مشکلات با سقف متحرک استخر رفع میشود، از جمله این معایب میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. در فصل تابستان تابش شدید نور آفتاب باعث تبخیر آب استخر میشود و مانعی برای شنا کردن افراد و ایجاد سوختگی هایه شدید است.
  2. همچنین فصل زمستان نیز سرمایه شدید و یخ زدگی مشکلاتی را ایجاد میکند.
  3.  مشکلاتی دیگر مانند آلوده شدن آب بر اثر ریختن برگ درختان و یا زباله در آب نیز باعث میشود که افراد مداوم مجبو به تعویض آب استخر باشند که کار سخت  و زمان بری است.

مزایای سقف متحرک استخر

سقف متحرک استخر این مشکلات را حل کرده از آنجایی که ساخت استخر در محیط پوشیده هزینه زیادی را در بر دارد و افراد مایل به استخر های با سقف باز هستند  تا بتوانند از زیبایی محیط نیز استفاده کنند.

  1. سقف متحرک استخر به راحتی با دست یا ریموت  باز و بسته میشوند و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند و در مواقع نیاز میتوان از حالات مختلف آن استفاده کرد.
  2. علاوه بر این ظاهر زیبا این سقف ها باعث زیباتر شدن محیط اطراف میشود
  3.  عایقی بسیار مناسب در برابر سرما و گرما است  و محافظ  برای پوشاندن سطح آب از هر نوع آلودگی است

تفریح و سرگرمی زیر نور مستقیم آفتاب در فصل های بهار و تابستان به اوج خود می رسد. و به تبع آن تماس شما با اشعه ماورا بنفش نیز افزایش می یابد.

شما باید اقدامات محافظتی برای کنترل میزان مواجهه داشته باشید.البته این محافظت صرفا محدود به زمان های ذکر شده نبوده و محافظت خود و دیگران از اشعه ماورای بنفش در طول سال موضوعی مهم و حیاتی می باشداین محافظت در شهرهای گرمتر (مانند اهواز ، اصفهان ،یزد ، شیراز و…) از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.

سقف متحرک استخری به طوری طراحی شده اند که مقاوم در برابر اشعه (UV) و ماورای بنفش هستند و از چشم شما در محیط هایه باز مانند استخر ها محافظت میکند.

  سقف های متحرک پلی کربنات

داشتن سقفی که در شب بتوان آسمان را دید، بسیار پسندیده است. شیشه های دوجداره در سقف های متحرک پلی کربنات باعث کمترین اتلاف دما میشود. سازه سقف پلی کربنات بسیار حساس و در عین حال زیبا است. اجرا سقف پلی کربنات یکی از منعطف ترین سازه های موجود در معماری می باشد.

یکی از بیشترین درخواست هایی که برای ایجاد فضای بیشتر در سقف ها مشاهده میشود، استفاده از پلی کربنات برای سقف است.

سازه سقف پلی کربنات برای محیط هایی است که شما فضای باز را میپسندید. داشتن سقف پلی کربنات یکی از مزیت های آن نمایش نور و تابش خورشید در محیط بسته است. سقف پلی کربنات خانه برای اتاق های بالاتر در نظر گرفته میشود که سقف آن را میتوان آببند کرد. یکی از سوالات رایج در خصوص سقف پلی کربنات جمع شونده، نشکن بودن آن است

از سقف پلی کربنات نیز میتوان برایه سقف متحرک استخر استفاده کرد که نمایه بسیار زیبایی دارد.

کارگاه قائم صنعت سپاهان از سال ۱۳۷۶ هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه ساخت ساز های اتوماتیک، متحرک، سازه هایی از قبیل: سقف های متحرک استخری ، سقف متحرک پلی کربنات، سقف های ثابت ، سایبان های خودرو و… با پیشرفته ترین امکانات در این صنعت آغاز کرده و در حال خدمت به مشتریان است.

جهت اطلاع از قیمت ها و نحوه کار با ما تماس بگیرید.

[ratings]

  • سقف متحرک استخری

 

5 / 5 ( 2 امتیاز )
Exit mobile version