قائم صنعت سپاهان

سقف ثابت

قائم صنعت سپاهان سازنده سقف ثابت و سایبان ها

سقف ثابت یا سایبان پارکینگ یکی از انواع پرکاربردترین سقف ها است که در اکثر مجموعه های تجاری و حتی منازل شخصی کاربرد بسیار زیادی دارد.اکثر پارکینگ ها نیاز به سایبان دارند و با توجه به کیفیت بالای سقف ثابت   این امر امروزه یکی از  ضروری ترین نیاز های انواع ساختمان هاست.

خودرو ها به مواظب در برابر باران و نور خورشید نیاز اساسی به سقف ثابت دارند.

جنس سایبان پارکینگ باید بسیار مرغوب باشد که بتواند سال های زیادی کاربرد داشته باشد و در برابر نور خورشید و انعکاس اشعه UV مقاوم باشد به این ترتیب باعث خنک شدن زیر سایبان می شود.

پوشش سقف ثابتاز اجناسی شامل پلی کربنات،پوشش های یو پی وی سی، ورق های گالوانیزه است که اغلب به کار می رود.

مطالبی در مورد پلی کربنات:

پلی کربنات، پلاستیکی آمورف و شفاف است که مقاومت حرارتی بالایی دارد این پلاستیک تا دمای ۱۴۰ درجه سانتیگراد سختی بالای خود را حفظ میکند خواص عایق الکتریکی خوبی دارد و خود اطفاء در برابر حریق است.

این پلاستیک از چگالی ۲٫۱ برخوردار بوده که نسبت به پلاستیک های مهندسی دیگر سبک تر است از جمله محاسن پلی کربنات مقاوم آن در برابر رنگ پذیری است.

در رنگ های مختلفی تولید می گردد و قابل شستشو می باشد که دارای ۱۰ سال گارانتی کارخانه است. به همین خاطر معمولا برای سایبان ها (سقف ثابت) از ورق های پلی کربنات استفاده میشود.

مزایای پلی کربنات تخت

  1. مقاومت پذیری زیاد در برابر ضربه های فیزیکی
  2.  دارا بودن شفافیت بالا می باشد.
  3.  مقاومت داشتن در برابر گرما و سرما می باشد.
  4.  قابلیت نصب آسان آن است.
  5. استفاده در انواع سقف های متحرک

سقف ثابت یا سایبان را کجا می توان استفاده کرد؟

مکان های زیادی برای اجرای سقف ثابت وجود دارد که از قبیل منازل مسکونی، مجتمع ها بزرگ مسکونی، تجاری و اداری، باغ ها، کارخانه ها، سقف استخر ها که می توان به صورت ثابت یا متحرک اجرا نمود، تالار های پذیرایی ومجالس که علاوه بر کارایی ، زیبایی خاص هم به مکان نصب شده می افزاید و شامل یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات میگردد.

نمونه ای از پروژه های سقف ثابت (سایبان) انجام شده توسط کارگاه قائم صنعت سپاهان ،جهت سفارش  با ما تماس بگیرید.

[ratings]

 

Exit mobile version