قائم صنعت سپاهان

سقف متحرک رستوران ها

سقف متحرک رستوران (سقف جمع شو رستوران)

سقف متحرک رستوران ها از جمله مواردی است که در زیبایی رستوران نقش مهمی را ایفا میکند که اگر به درستی و معماری زیبا در آن دخیل شود میتواند باعث چشم نوازی هر چه بیشتر آن مکان شود.

رستوران ها از جمله اماکنی هستند که مردم بسیاری برای گذراندن اوقات خود در کنار دوستان و خانواده این مکان را انتخاب میکنند از این رو داشتن فضایی شکیل و زیبا برای رستوران ها حائز اهمیت مباشد .

معماران سعی میکنند برای رستوران ها فضایی را ایجاد کنند که مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد و مشتریان در فضایی امن و زیبا غذای خود را میل کنند.

مزایای استفاده از سقف متحرک رستوران

شاید به دلیل هزینه های بالایی که امروزه شامل حال مصالح ساختمانی شده است افراد را از ساخت و ساز منصرف کند و ترجیح دهند هزینه ای در امور زیبایی انجام ندهند اما از جایی که این امر دارای اهمیت زیادی است قائم صنعت سپاهان این مشکل را برطرف ساخته و با ایده سقف های متحرک دنیای جدیدی در معماری سقف های رستوران ها ایجاد کرده است.

از جمله نکات دیگر در امر سقف جمع شو رستوران ها (سقف متحرک رستوران) امنیتی است که باید برای مشتریان ایجاد کرد به گونه ای که از سقوط هر گونه شی کوچک و بزرگ جلوگیری به عمل آید.

همچنین در مواردی مانند وقوع زلزله که موجب ریختن سقف ها میشود یا طوفان های شدید که خساراتی را به بار می آورند باید سقف های جمع شو (سقف متحرک) استحکام و دوام زیادی را داشته باشند که  بتوانند امنیت کامل مشتریان را به ارمقان آورند.

شاید شما ایده رستورانی با سقفی باز را داشته اید که بتوان در فصول مختلف با توجه شرایط  آب و هوای مختلف حداکثر استفاده را از آن داشت و با باز کردن آن در فصل تابستان از فضای اطراف هم استفاده کرد. سقف های متحرک با قابلیت جمع شوندگی که دارند این امر را به واقعیت تبدیل کرده اند.

سقف جمع شو به راحتی با کمک ریل هایی که دارند داخل هم جمع میشنود و به راحتی نیز در هنگام نیاز میتوان آن هارا باز کرد.

نکات مهم راجب سقف متحرک رستوران

یکی از معضلاتی  که راجب سقف ها وجود دارد مشکل تمیز نگه داشتن آن هاست به هر حال به هر شکلی که ممکن است سقف ها دچار آلودگی میشنود از جمله گرد و غبار و دوده و دیگر موارد.

از جایی که ارتفاع سقف ها زیاد است به سختی میتوان آن ها را تمیز کرد و کار بسیار مشکلی است همچنین نیاز به نیروی انسانی زیادی دارد.

از این رو در صنعت سقف های متحرک از ورق های پلی کربنات استفاده میشود که از نشستن گرد و غبار و آلودگی روی سقف ها جلوگیری میکنند.

به همین خاطر از  ورقپلی کربنات در مواردی چون سقف متحرک استخر ها ، سایبان خودرو ، سقف جمع شو رستوران ها ، حسینه ها ، ورزشگاها و سالن های ورزشی و… کاربرد زیادی دارند.

از جمله مزیت های دیگر این ورق ها (پلی کربنات) سبک بودن آن هاست که در جابجای سقف هایی مانند سقف متحرک بسیار مناسب اند.

همچنین قابلیت نور پردازی که این ورق ها دارند باعث زیبایی محیط هایی همچون رستوران ها میشنود.

اگر رستوران شما در فضایی باز ایجاد شده است دارای سقفی باز می باشد حتما با مشکل وقوع باران و خیس شدن یا آسیب دیدن وسایل روبه رو شده باشید.

سقف های متحرک کاملا این مشکل را پوشش میدهند و به راحتی نیز قابل نصب هستند  درهر ابعادی که مدنظر داشته باشید پس دیگر با وجود این سقف ها هیچ جای نگرانی برای اجرای یک پروژه رستورانی در فضای باز وجود ندارد و میتوان با بهره گرفتن از فضای زیبای اطراف محیطی لذت بخش را برای مشتریان ایجاد کرد.

مزایای سقف جمع شو

از مزیت های مهم سقف جمع شو (سقف متحرک) این است که میتوان هر گونه قوس یا انحنایی در این سازه ایجاد کرد .

سقف متحرک رستوران قطعا برای طراحان محیط رستوران ها و معماران آن خبر بسیار خوبی است چرا که دیگر به راحتی میتوانند سازه ای زیبا و شکیل را برای رستوران ها ایجاد کنند.

سقف جمع شو رستوران امروزه زیاد به چشم میخورد و یکی دیگر از دلایل استفاده از آن را میتوان نداشتن محدودیت در این سقف جمع شو اشاره کرد.

شاید شما دوست داشته باشید تمام یا تنها قسمتی از سقف شما را سقف جمع شو (سقف متحرک) پوشش دهد هیچ جای نگرانی وجود ندارد چرا که این سقف جمع شو رستوران هیچ گونه محدودیتی برای پوشش ندارد و در هر ابعادی که مورد پسند شما مشتری عزیز است قابل اجرا میباشد.

کاربرد های مهم سقف جمع شو برای رستوران (سقف متحرک)

از هر موردی که بگذریم قطعا بحث هزینه و اقتصادی یک پروژه را نمیتوان نادیده گرفت گاهی برای کم کردن هزینه ها از موادی استفاده می شود که مرغوبیتی ندارند و در طی زمان کوتاهی از بین رفته و خراب میشنوند .

این مواد قطعا خسارات گاهی جبران ناپذیری را در بر دارند اما در صنعت ورق های جمع شو  و سقف جمع شو این مسئله دیگر به چشم نمیخورد و صرفه اقتصادی در این سقف ها حرف اول را میزند.

سقف جمع شو علاوه بر زیبا کردن محیط خود عایقی بسیار بادوام و مطمئن در برابر ورود هر گونه سرما یا گرما و هدر رفتن انرژی داخلی محیط هستند ومی توان از آن برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی استفاده بهینه برد.

اگر به این فکر هستید که از نور طبیعی برای نور پردازی محیط خود استفاده کنید و فضای زیبا و آرامش بخشی را برای محیط رستوران خود ایجاد کنید که مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد سقف جمع شو رستوران بهترین گزینه برای رستوران شماست.

علاوه بر این سقف جمع شو امکان بهره بردن از محیط اطراف را نیز برای شما به ارمقان می آورد.

استحکام سقف های جمع شو بسیار زیاد و قابل اطمینان است ساخت و برپایی این سقف در کمترین زمان ممکن برای مشتریان قابل اجرا می باشد.

**پیشنهاد ما به شما**

پس اگر به فکر ساخت رستورانی با محیطی زیبا و جذاب برای جلب  رضایت مشتریان هستید با داشتن بهترین امنیت و نور پردازی بسیار زیبا و استفاده حداکثری از محیط زیبای طبیعت بدون نگرانی از شرایط جوی

میتوانید از سقف های متحرک قائم صنعت سپاهان استفاده کنید.

قائم صنعت سپاهان در کمترین زمان با بهترین کیفیت و ضمانت ساخت و با صرف کمترین هزینه این امر را برای شما مهیا میسازد.

جهت اطلاع از قیمت ها و نحوه کار با ما تماس بگیرید.

5 / 5 ( 1 امتیاز )
Exit mobile version