قائم صنعت سپاهان

سقف استخر

سقف استخر  قائم صنعت سپاهان

با سقف استخر پلی کربنات امروزه مردم پیش از گذشته به تفریحات خود اهمیت میدهند از جمله شنا که فرقی نمیکند در چه فصلی از سال باشیم چراکه درهر زمانی لذت بخش است .

در این بین شاید موانعی برای این تفریح لذت بخش وجود داشته باشد که گاه حتی آزار دهنده هستند ، شما فرض کنید در تابستان دلتان یک آب تنی حسابی میخواهد اما تابش شدید آفتاب مسئله ای بسیار آزار دهنده است .

حتی گاهی مایل هستید در استخری شنا کنید که در دید مستقیم افراد قرار نگیرید و سر پوشیده باشد اما تمایلی هم به استخر هایی با سقف آجری را دارند ، ندارید چراکه گاها دیده شده که این سقف ها ریزش داشته اند وعدم نورده بودن این سقف ها نیز از دیگر مشکلات آن است علاوه بر این جلوه زیبایی نیز ندارند.

قطعا شما نیز از افرادی هستید که ایمنی در استخر و جلوگیری از سقوط اشیا به داخل استخر برایتان اهمیت بالایی دارد.

زلزله و طوفان های شدید میتواند عاملی خطرناک برای سقف های آجری باشید و تهدیدی جدی برای سلامتی شمااما چاره کار کجاست مگر میتوان از این تفریح لذت بخش به راحتی گذشت؟

نگران نباشید قائم صنعت سپاهان با ساخت پوشش های سقف استخر با بهترین کیفیت این اطمینان را به شما میدهد که در ایمنی کامل زیر سقفی زیبا در شکل دلخواه خودتان همراه با نوردهی طبیعی و بدور از هر گونه دید مستقیم  تفریحی لذت بخش را در کنار عزیزانتان تجربه کنید.

با وجود این سقف ها نگران گرمای تابستان و سرمای زمستان نباشید.

سقف استخر ویلا

در پدیده معماری های جدید و ساخت آپارتمان ها و خانه های ویلایی به وفور استخر هایی در ابعاد مختلف به چشم میخورند ، اگر خود شما مالک یکی از همین خانه ها هستید در ادامه با ما همراه باشید.

بسیاری از مالکان  این خانه های مجلل و زیبا دردسر هایی را در استفاده از استخر شخصی خود تجربه کرده اند، شاید سال هاست خانه ای با استخری زیبا دارید اما به دلیل دیده شدن استخر از خانه های اطراف هیچ گاه نتوانسته اید از آن استفاده ای لذت بخش داشته باشید.

مسئله تمیز کردن استخر هایی با ابعاد بزرگ میتواند معضلی جدی باشد به خصوص استخر هایی که سرپوشیده نیستند و مداوم سقوط اشیا یا زباله یا برگ درختان آن را کثیف میکند .

اما مگر میتوان خانه ای زیبا و مجلل داشت ولی در حیاط خانه استخری برای زیبایی و جذاب کردن محیط  نساخت ؟ اما این مشکلات را هم نمیتوان نادیده گرفت و به راحتی از کنار آنها گذشت و حتی به پاکیزه بودن محیط استخر هم اهمیت نداد.

نگران نباشید امروزه برای هر مشکلی راهی هست .

قائم صنعت سپاهان با ساخت و ارائه سقف استخر هایی با بهترین ورق های پلی کربنات که علاوه بر زیبایی ویژه ای که به محیط استخر شما میدهند و از سقوط هر گونه شی یا زباله به محیط اسخر شما جلوگری میکنند و شما را از هر گونه دید مستقیم نیز محفوظ نگه میدارند.

نکته قابل توجه این سقف استخر ها جلوگیری از ورود اشعه هایی است که میتوان برای پوست و سلامتی شما مضر باشند این ورق ها شما از هر گونه اشعه ای محفوظ  نگه میدارند.

سقف استخر پلی کربنات

چقدر راجب پلی کربنات اطلاعت  دارید و آن را میشناسید؟

شاید اسم ورق های پلی کربنات که در ساخت سقف استخرها استفاده میشوند را بار ها شنیده اید اما چون به خوبی از مزایای آن اطلاع ندارید ورق های معمولی را جایگزین این ورق ها کرده اید که از کیفت چندان مناسبی برخوردار نیستند و در فاصله زمانی کوتاه خراب و فرسوده میشوند.

اما از مزایای  مهم این ورق ها میتوان به ضربه پذیر بودن آن اشاره کرد که در سقف استخر میتواند امری جدی باشد از جایی که این ورق ها در برابر ضربات سنگین مقاومت بالایی از خود نشان میدهند و به راحتی نمیشکنند باعث شده که جایگاهی خاص در صنعت ساخت سقف استخر داشته باشند.

این ضربه پذیری و نشکن بودن ورق ها باعث شده تا شما یک شنا با آرامش را در کنار دوستانتان تجربه کنید.

ورق های پلی کربنات به خوبی مانع  از ورود نور خورشید به استخر میشوند و از شما در برابر اشعه های مضر مراقبت میکنند پس با وجود این ورق ها نگران پوست خود و آفتاب سوختگی نباشید.

شفافیت قابل توجه این ورق ها باعث زیبایی و چشم نوازی محیط استخر شما میشود و از جایی که قابلیت انعطاف دارند میتوانند در اشکالی زیبا پوششی جذاب را برای سقف استخر شما ایجاد کنند تا در کنار دوستانتان از یک تفریح عالی لذت ببرید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از ورق های پلی کربنات روی این کلمه  کلیک کنید.

سقف استخر باغ و فضاهای جنگلی

از دیگر استفاده ای که استخر ها دارند میتوان در محیط باغ ها اشاره کرده ، شاید شما هم ازافرادی هستید که به تفریح در دل طبیعت علاقه ای زیادی دارید و گاها با دوستان یا عزیزانتان به باغ خود میرود تا اوقات خوشی را کنار آنها سپری کنید .

در این بین استخر داخل باغ دردسر های خودش را هم دارد ، از جمله این دردسر ها میتوان به مشکل تمیز نگه داشتن داخل استخر اشاره کرد.

از آنجایی که معمولا استخر را در دل باغ زیر درختان ساخته میشوند مداوم در برابر آلودگی گرد و خاک و ریزش برگ درختان داخل آب قرار دارند.

قطعا شنا در چنین آبی نه تنها لذت بخش نخواهد بود بلکه باعث ایجاد بیماری های پوستی نیز میشود، از طرفی دیگر تابش مستقیم خورشید به این استخر ها موجب  تبخیر آب استخر و همچنین داغ شدن بیش از اندازه آن میشود.

اما سقف استخر میتواند چاره تمام این مشکل ها باشد به طوری که با نصب راحت این سقف ها هر زمان که شما احتیاج داشته باشید فقط کافی است آن را باز کنید و تمام  سطح استخر را با آن بپوشانید.

استفاده از این سقف ها بسیار راحت است به صورتی که ورق های این سقف استخر ها رو ریل هایی جاسازی شده اند که به راحتی با کشیدن میتوان آنها را باز یا بسته کرد.

با وجود سقف استخر با کمترین هزینه  و نصب سریع و آسان برای استخر خود محیط  پاکیزه و زیبایی  را به ارمغان آورید و در کنار عزیزانتان از یک تفریح عالی لذت ببرید.

حالا دیگر نگران آفتاب سوختگی های شدید بعد شنا نباشید و زیر سایه ی این پوشش های زیبا شنا کنید و لذت ببرید.

سقف استخر سرپوشیده (سقف استخر متحرک)

گاها بسته به شرایط مختلف آب و هوایی افراد علاقه مند هستند که استخری رو پوشیده یا رو باز داشته باشند. اما آیا میتوان سقفی داشت که این امر را مهیا سازد؟

بله صنعت سقف های استخر این امر را آسان ساخته به شکلی که معماری این سقف ها به گونه ای طراحی شده است که در هر زمان که لازم باشد میتوانید به راحتی آن ها را باز یا بسته کنید.

این سقف ها متحرک بوده و به راحتی روی ریل هایی جا به جا میشوند و این قابلیت را دارند که همه یا بخشی از استخر شما را پوشش دهند.

اگر دوست دارید در زمستان استخری با سقف پوشیده را تجربه کنید که فضایی دلچسب و آرامش بخش همراه با نوردهی عالی داشته باشد و همچین در تابستان استخری رو باز را داشته باشید و از هوای آزاد لذت ببرید ، این پوشش های ریلی این امر را آسان ساخته اند.

قطعا ساخت استخری سرپوشیده وزیبا هزینه های بالایی دارد و افراد را از ساخت استخر سرپوشیده منصرف میکند اما امروزه صنعت ساخت سقف های استخر هزینه هارا بسیار ناچیز کرده و از طرفی کیفیت و امینت کار را نیز بالا برده.

اگر شما هم از افرادی هستید که علاقه زیادی به شنا دارید و مداوم کلاس های شنا را دنبال میکنید بهتر است در خانه خود استخری سرپوشیده را تجربه کنید و در کنار عزیزانتان از آن لذت ببرید.

با سقف های متحرک فضای استخر خود را برای همه فصل ها آماده کنید و بدور از سرما و گرمایی شدید شنا کنید .

سفارش و خرید سقف استخر ( سقف متحرک استخر)

در نظر داشته باشید که قائم صنعت سپاهان علاوه بر سقف های متحرک ارائه دهنده سقف های ثابت استخر نیز است به نحوی که در اشکال هندسی مختلف بسته به سلیقه مشتری و یا معماری استخر ساخته و سپس در محل نصب میشود.

سقف های ثابت در بسیاری از خانه هایی که استخری در حیاط و مشرف به دید دارند استفاده میشوند سقف این استخر ها از ورق های پلی کربنات ساخته شده اند این ورق ها علاوه بر چشم نوازی بالایی که دارند شما را از هر نوع اشعه مضر حفظ میکنند و بسته به سلیقه مشتری میتوان از نوع شفاف یا نورگیر آن استفاده شود.

این نوع سقف استخر ها عایقی بسیار قوی در برابر حرارت ، سرما و حتی صوت هستند و برای شما فضایی آرامش بخش را ایجاد میکنند.

سقف های رو باز خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان با بهترین کیفت مواد فضایی دل نشین را شما مهیا سازیم جهت تماس و مشاوره با ما تماس بگیرید.

2.7 / 5 ( 7 امتیاز )
Exit mobile version